İzlediklerim

The Flash

Her şey 6 ay önce Iron Man 1’i izledikten sonra oldu, izlediğim film-dizi tarzları genelde hep komedi – aksiyon olurdu. Ironman ise komedi-aksiyon’a bilim kurgunun eklenmiş haliydi resmen ve izlemekten oldukça keyif alıyordum. Bir şeyler izlemek istediğimde  Marvel ve DC dünyasından film-dizi açıp izlemeye başladım.

Yayınlanmaya başladığı ilk sezondan itibaren yoğun ilgi görmüş olan Flash’ı geçen hafta izlemeye başladım.

Dizi Dc Comics yapımı. DC’ı Batman ve Superman filmleri sayesinde bilsem de detaylı bir şekilde araştırmışlığım yoktu. Flash sayesinde ayrıntılı olarak bakmaya başladım 🙂

Dizinin birinci sezonunu bitirdikten sonra ikinci sezonunu fazla vakit geçirmeden izledim, Şu anda 3.sezonda ve her hafta yayınlanmasını bekliyorum.

İzlediğim ilk fantastik dizi olmasına karşı izlemekten aşırı derece de keyif aldım.

Fantastik filmlerde kurguyu her zaman eksik bulur ve şu olay neden eksik kaldı diye söylenirdim lakin fantastik dizi izleyince sağlam kurgunun dizilerde daha iyi oturduğunu görmüş oldum.

Flash’ı izlerken konuk olarak dahil olan Oliver Queen’i de tanıma şansım oldu. Arrow’u internette kısaca bi araştırdım ve müsait zamanlarımın yeni dizisi olacağa benziyor.

Şimşeğin gücü sizinle olsun.. 🙂

90 lı yıllarda Mersin’de doğmuşum, Teknolojiye merakım küçük yaşlarda web tasarıma duyduğum ilgi ile başladı.Bu ilgim daha da katlandı Web Programcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu ( Seo ), Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Grafik ve Reklam sektörlerine giriş yaptım. Şu anda Sakarya Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Lisans öğrencisiyim.

Bir Cevap Yazın