Hakkımda

Ben Aziz Şimşek, 90 lı yıllarda Mersin’de doğmuşum, Teknolojiye merakım küçük yaşlarda web tasarıma duyduğum ilgi ile başladı.Bu ilgim daha da katlandı Web Programcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu ( Seo ), Dijital Pazarlama, Sosyal Medya Yönetimi, Grafik ve Reklam sektörlerine giriş yaptım.

Sakarya Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemler Lisans öğrencisiyim. Mersin ve Sakarya’da ki Dijital Reklam Ajanslarında içerik yöneticiliği (Content Management), web sitesi kodlama (Web Development), dijital pazarlama (Digital Marketing) ve grafik tasarımcılığı (Graphic Design), Arama Motoru Optimizasyonu ( SEO ) gibi çeşitli alanlarda çalışarak kendimi sürekli olarak geliştirmeye çalışıyorum.

Aşağıda  şirket çalışmalarımdan ve şirket bünyesinde yapmadığım projelerden ufak ufak yer verdim.

 • 2011  Ağustos ayından  2013 Şubat ayına kadar MersinEmlakcilar.com’da Proje Yöneticisi olarak görev aldım.
 • 2014 Haziran ayından Eylül ayına kadar Anfisa Group Reklam Ajansında Web Developer olarak çalıştım.
 • 2013 yılında Üniversite Birinci sınıfın başında iken 3 Arkadaşımla ortak olarak Sakarya’da reklam ajansı girişiminde bulundum. Yalnız düzene ayak uyduramayıp iflas eden şirketlerden olduk.
 • Yine de vazgeçmeyip 2015 yılı Haziran ayında Mersin de 4 Arkadaşımla ortak olarak Reklam Ajansı girişiminde bulundum, Merak etme İflas etmedik 🙂 Şirket şu an hala aktif olarak faaliyet göstermekte. Şirket içi sıkıntılardan ötürü Kasım ayında şirketten ayrıldım.
 • 2013 Yılında doğduğum şehir olan Mersin / Silifke ilçesine özgü Şehir Portalı ve Haber sitesi projesi olan Silifkem.Net ‘i bir arkadaşımla beraber 2 ortak olarak faaliyete geçirdik. 2 Yıl boyunca Projenin yöneticiliğini üstlendikten sonra Haziran 2015’te projeyi diğer arkadaşıma devrettim.
 • 2014 Nisan ile 2015 Temmuz arasında Mersin / Silifke ilçesinde faaliyet gösteren Şifa Restaurant ve Kahvaltı Salonu’nun web yöneticiliğini ( Web Management )  üstlendim.
 • 2013 Yılında 3 ay  boyunca Migros’ ta  Reyon Elemanı pozisyonunda part-time çalıştım.
 • 2012 yılından şu ana kadar Mersin / Erdemli şehrinde faaliyet gösteren Zambak Otel ve Marin Restaurant’ın web yöneticiliğini ( Web Management )  ve Sosyal medya içerik yöneticiliğini ( Social Media Content Manager ) üstlenmekteyim.
 • 2015 Haziran ayından şu ana kadar Mersin / Silifke ilçesinde faaliyet gösteren Uysal Kahvaltı Salonu’nun  web yöneticiliğini ( Web Management )  üstlenmekteyim.
 • 2013 Yılından şu ana kadar Sakarya Üniversitesi Hukuk Topluluğunda gönüllü olarak web yöneticisi ( Web Management)  olarak görev almaktayım.
 • 2015 Kasım ayından şu ana kadar Sakarya Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Topluluğunun website yöneticiliğini ( website manager ) üstlenmekteyim.

Yukarıda büyük çaplı olarak görev aldığım projelere yer verdim, destek verdiğim projelerde mevcut ama açıkçası tek tek yazmaya üşendim.

Bazı projelerde hala görev almaktayım. Bu arada üniversite hayatım devam etmekte, Şimdilik bu kadar…

Dipnot: Zaman geçtik burayı düzenleyeceğim 🙂